Натали Портман во модно издание во какво не сме ја виделе досега

Оскаровката Натали Портман ги остави присутните без зборови на премиерата на нејзиниот најнов филм „Lucy In The Sky“ во Лос Анџелес

Натали Портман се подготвува за оскаровската сезона со новиот филм во кој глуми астронаут. За премиерата на филмот таа направи доста ризичен моден потег кој беше пречекан со апсолутно одушевување од модните критичари и фановите.
Актерката избра мал црн фустан со длабоко деколте до папокот кој го потполни со едноставни црни сандали, брановидна фризура и црвен кармин.

Преубавата актерка изгледаше прекрасно како и секогаш со нејзината префинетост и елеганција оставајќи вистински моден печат со својот стилски избор.
Коментари

[fbcomments]