Категории

„Не те вадам од памет“ е новата песна на Влатко Лозаноски! (ВИДЕО)

Влатко Лозаноски уште еднаш докажа зошто е еден од најпопуларните македонски изведувачи. Во продолжение слушнете ја неговата најнова песна „Не те вадам од памет“ со видео записот во кој се појавува убавата манекенка Мартина Михајловска.

Утре, 2. август, Влатко Лозаноски ќе одржи концерт во Охрид, на Стадионот „Билјанини извори“ од 21 часот.