Категории

Нејмар и Сораја на заедничко тајно летување?

За наводната врска меѓу Нејмар и Сораја Вучелиќ се шушка веќе година дена, а иако никој од нив на ја има јавно потврдено врската, хрватските медиуми пишуваат дека тие закажале заедничко летување во таа земја.

Имено, старлетата ќе патува во Сплит на еден музички фестивал, а наводно веќе резервирала сместување и за Нејмар.

Бразилскиот фудбалер ќе пристигне со приватен авион и ќе престојува заедно со старлетата во вила со приватна плажа, додека на располагање ќе им бидат и две јахти.

neymar-girlfriend-soraja-vucelic-bikini

 

Прегледи:
415
Објавено на:
28.07.2016