Неверојатно гламурозни изгледи на Холивудските актерки на премиерата на Ocean’s 8

Црвениот килим по повод премиерата на  Ocean’s 8  беше неверојатно гламурозен и исполнет со прекрасните Холивудски актерки.

Ваков црвен килим беше сосема очекуван со оглед на приказната на филмот,главниот лик Деби Оушн собира екипа за обид на невозможна кражба на годишната Мет Гала во Њујорк. Нејзиниот прв чекор е да собере совршен тим: Луи, Роуз, Дафне Клугер, Најн Бол, Тами, Амита и Констанс, сите моќни дами собрани за совршената акција.

Црвениот килим и личеше на Мет Галата, со гламурозните изгледи на најславните кои се појавија на премиерата. Ова се можеби најдобрите моменти од црвениот килим.

Сандра Булок во Elie Saab

Ен Хетавеј

Сара Паулсон

Риана во фустан на Givenchy, Bvlgari обетки и часовник од Serpenti

Минди Калинг во фустан на Prabal Gurung и Cartier накит

Кејт Бланшет

Хелена Бонхам Картер во Vivienne Westwood Couture

Авквафина

Џиџи Хадид

Лили Олдриџ

Даша Поланко

Адриана Лима
Коментари

коментари