Категории

НЕВЕСТА КАКО ОД БАЈКИТЕ: Каролина Гочева блесна во венчаница (ФОТО)

Долго очекувана свадба на македонската естрада конечно започна Каролина Гочева денес се мажи за својот избраник Михаил Корубин.

Инаку во венчаница купена од Италија, поп-пејачкта Каролина Гочева ќе блесне пред многуте гости.

И покрај претпоставките дека свекрвата Лиле Корубин која е истакнат моден дизајнер, би можела да и ја дизајнира венчаницата, сепк поп-ѕвездата ќе носи дизајн од Италија.

Извор  : divianarts.com

Прегледи:
517
Објавено на:
23.09.2017