Фото: Никол Шерзингер на роденденско патување на Миконос

Пејачката Никол Шерзингер моментално престојува на Миконос, каде што после работните обврски одлучила да го помине својот одмор.

02-nikol-mikonos-00578-3140938-image-m-81_1435346702261

Позната е по својата совршена градба, па уште еднаш докажала дека има одлична фигура носејќи минијатурно жолто бикини, додека преку него имала зелен провиден фустан.

04-nikol-mikonos-0578-3140938-image-m-73_1435346615741

Никол одмарала со своите пријатели на плажата Намос, а после тоа одлучиле да се повозат со чамец за да посетат уште некои убавини на овој грчки остров.

06-nikol-mikonos-578-3140938-image-a-79_1435346690250

Инаку, популарната пејачка пред неколку месеци ја раскина врската со Луис Хамилтон со кој беше во врска дури седум години. Сепак, мора да забележиме дека и покрај неуспехот во љубовта, Никол е се` поубава и поубава.

08-nikol-mikonos-5558e53ac4bc89479539430_w640
Коментари

коментари