Категории

Никогаш не би посакале вашиот татко да се облака вака (ФОТО)

Смешни празнични џемпери, чорапи и сандали, карирано и риги, неонски парчиња…ова се тоа што не би посакале вашите татковци да носат. 

Колку се непожелни овие моменти во стајлингот можеме да видиме од овие фотографии, за кои не се потребни зборови бидејќи зборуваат самите за себе.

60-тите завршија?

сега ќе ја спремам вечерата

карирано + риги

нели „Winter is here“…?

се што може, пикни го во шорцеви

хеланките се најудобни за патување

ако може ќерка ми да носи шорцеви + uggs 

ај нека го украде сега некој…

неон, неон, неон

камелеон

среќни празници!

безбедноста пред се!

се е заради празната чаша…

поубаво се спие со пижами со сунѓерот Боб, а тек како се шета…

не еден, туку две кул блузи…

Прегледи:
544
Објавено на:
12.01.2018