Категории

Никол Шерзингер граби погледи во гламурозен мини фустан на настан во Лос Анџелес

Пејачката Никол Шерцингер ги израдува своите фанови со гламурозен краток фустан и нова фризура на настан во Лос Анџелес, каде што неодамна се појави.

Шерцингер носеше зелен фустан во две нијанси – едната беше светкава во светки, додека другата беше во пастелна посветла нијанса. Оваа боја посебно го истакна нејзиниот тен. Овој асиметричен модел на фустан визуелно ги издолжува нозете, а појасот крие несовршености околу стомакот. Нејзината фризура исто така привлече посебно внимание – пејачката имаше асиметрична страница, попозната како „лоб“.