Категории

Ноктите на Хајли Бибер по кои сите полудуваат

Од почетокот на ова лето, љубителите на нокти лудуваат по маникирот на Хајли Бибер. Манекенката прв пат се појави со овој маникир на овогодишната „Мет Гала“ и ги воодушеви сите со својот стил и сите убави пропратни детали.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zola Ganzorigt (@nailsbyzola)

Фановите овој тренд го опшуваат како „глазура за нокти“. Овој вид на нокти одговараат со сите стилови и со секоја прилика. Изгледаат елегантно, секојдневно и несекојдневно во исто време. Варуваме дека сé повеќе ќе го гледаме овој тренд.

Прегледи:
134
Објавено на:
28.09.2022