Категории

Нов имиџ: Наоми Кемпбел апсолутно непрепознатлива! (ФОТО)

Наоми Кемпбел се појави на ревијата на модната куќа Луи Витон и потполно ги изненади присутните со промената на својот имиџ.

Славниот супермодел е позната по својата долга црна коса од која не се одвојуваше, така што овој нов изглед е сосема неочекуван. Витканата коса потсетува на нејзината природна коса и можеби означува почеток на природниот изглед кој ќе ги стави нејзините перики во заборав.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on


Погледнете како изгледаше Наоми во комбинацијата во боја на шампањ со плисирана ролка и бели кожни чизми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Inspiration✨ (@inspiration_for_you_777) on