Категории

Нов Инстаграм тренд? Кајли објави фотографија на која носи само сламен шешир!

Најпопуларната инфлуенсерка Кајли Џенер на својот Инстаграм профил кој го пратат преку 140 милиони луѓе позираше потполно гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


На фотографијата која ја објави неодамна, носи само предимензиониран сламен шешир, а од накит само алка на ногата. Секако, Кајли со рацете и прекрстувајќи ги нозете ги прекрила главните делови за да може да ја објави оваа фотографија која за помалку од 20 часа собрала околу 10 милиони лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


Кајли и нејзините сестри важат за највлијателните трендсетерки на денешницата, па затоа воопшто нема да бидеме зачудени доколку ваквите фотографии прераснат во нов Инстаграм тренд.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


Инаку, Кајли моментално се наоѓа на одмор со своите пријателки по повод прославувањето на новата колекција на нејзиниот бренд „Kylie Skin“, а освен оваа провокативна фотографија, таа објави уште неколку кои го прикажуваат луксузниот одмор во кој ужива со пријателките.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on