Категории

Нов моден хит: Дами, овие панталони мора да ги имате оваа сезона!

По животинските принтови, плишот и сомотот, оваа есен најмодерни се карираните панталони.

Доказ дека модата се враќа се токму овие панталони. Неизоставен дел од зимската колекција на најпознатите брендови се токму карираните панталнони во различни модели.

Минатата година карираните панталони се носеа во комплет со карирано сако, а оваа година модерно е да ги комбинирате и со други парчиња облека.

Прегледи:
100
Објавено на:
15.11.2018