Нов моден хит: Вака изгледаат патиките кои ги освоија срцата на сите блогерки! (ФОТО)

Ги нарекуваат гломазни, грди и патики на татковците, но тие без разлика на сето ова се продаваат подобро од било кога. Колку и да бевме скептични кога прв пат го здогледавме овој модел на патики, сега сме навикнати на нивната голема популарност на социјалните мрежи и на фактот дека се почесто ќе ги гледаме како на Инстаграм, така и на улиците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) on


Колку и да не ви се допаѓаат на прв поглед, овие патики визуелно помагаат вашите нозе да изгледаат многу слаби, многу лесно се комбинираат со било која модна комбинација, а исто така се многу удобни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michèle Krüsi (@thefashionfraction) on


Доколку се уште не ве освоиле, можеби ќе се предомислите откако ќе ги видите како ги комбинираат познатите трендсетерки со своите модни парчиња облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Isabella Rakonic (@isabellaeclaires) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alicia Roddy (@lissyroddyy) on
Коментари

[fbcomments]