Новак Ѓоковиќ одговара на најпребаруваните прашања на интернет! (ВИДЕО)

Познатиот светски тенисер, Новак Ѓоковиќ застана пред камерите на познатиот јутуб канал Wired,  и ги одговори најпребаруваните прашања за него.
Коментари

[fbcomments]