Категории

Новак и Јелена Ѓоковиќ чекаат второ дете

Новак и Јелена Ѓоковиќ се на пат да станат родители по втор пат, пренесува српски Блиц.

Парот веќе има едно дете, Стефан кој наскоро ќе добие братче или сестриче. Јелена е во вториот месец на бременоста и треба да се породи летово.

Прегледи:
130
Ознаки:
· ·
Објавено на:
12.02.2017