Категории

Новата омилена двојка на светската сцена: Џиџи Хадид и Леонардо Дикаприо

Лео и Џиџи се вистински заедно, но не сакале да ги забрзуваат работите. Холивудскиот актер и Џиџи Хадид биле видени заедно низ улиците на Њу Јорк, а биле видени и сами како вечераат.

По рaскинувањето на Леонардо Дикаприо и манкенката Камила Морроне ова лето, актерот почнува нова врска со славната манекенка Џиџи Хадид.

Земајќи ја предвид неговата репуитација, чудно е за актерот да биде во врска со жена која е над 25 години која покрај тоа има и дете, но никогаш не кажувајте никогаш.

Се шепоти и дека Леонардо и Џиџи моментално се во Милан заедно на „Milan Fashion Week“.

Прегледи:
108
Категории:
Шоу-бизнис
Објавено на:
30.09.2022