Со новата песна од Џеј Ло Марјана Станојковска направи жешко видео за паметење!

Новата песна на Џенифер Лопез „Ni Tú Ni Yo“ има заразен ритам и стана вистински летен хит.

Зависна од неа стана и Марјана Станојковска. Водителката ја пее во секој слободен миг, а сега дури сними и видео како го прави тоа.

Со алатките од социјалните мрежи таа се претвори во вистинско маче и направи видео за паметење.

 

? Хитот на неделата ? #snapchat #singing

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjana_stan) on

Извор : Вистина.мк
Коментари

коментари