Категории

Новиот дел од серијалот „50 нијанси сиво“ со ново промотивно видео…

Сагата продолжува, сега на ред е „50 нијанси ослободени“ што е и најавен како последен дел од приказната. 

Иако постоеа шпекулации за евентуален четврти дел, продуцентите потврдуваат дека тука завршува приказната. Во новиот трајлер ги гледаме Џејми Дорнан и Дакота Џонсон како уживаат во луксузно патување.

Премиерата е закажана за 9ти февруари 2018 година.

 

https://www.youtube.com/watch?v=J3g-xK_Oalc

Прегледи:
258
Објавено на:
12.07.2017