Категории

Новогодишната реклама на ангелите на Victoria’ Secret

Ангелите Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Лили Олдриџ, Жозефин Скривер, Елза Хоск и Џасмин Тукс ве носат низ снежна бајка пеејќи ја популарната “Santa baby” во новата празнична реклама на брендот . Victoria’ Secret. Погледнете..

Прегледи:
5
Категории:
Убавина и мода