Официјалните фотографии од свршувачката на принцот Хари и Меган Маркл

Пред еден месец, британското кралско семејство ја објави свршувачката на принцот Хари и неговата избраничка Меган Маркл, а официјалните фотографии штотуку беа претставени на службениот инстаграм профил на палатата.

Заљубениот пар позираше пред објективот на познатиот Алексиј Љубомирски на чии фотографии тие блескаат од среќа. Исто така на нив може да се забележи и славниот веренички прстен на Меган изработен по специјална желба на принцот.
Коментари

[fbcomments]