Охриѓанец на креативен начин ја запроси својата девојка на Водици! (ВИДЕО)

Марјан Лаброски од Охрид одлучи на денешниот голем христијански празник да ја запроси својата девојка Катерина на еден уникатен и креативен начин. Нека им е вечна љубовта, а во продолжение погледнете како изгледаше тоа!

 

 

Извор: ohridnews.com
Коментари

[fbcomments]