Омилено есенско модно парче: КАРДИГАН – еве како го носат познатите дами

Едноставен за стилизирање и неверојатно удобен

Есента ја обожаваме токму поради топлите меки долги џемпери – кардигани. Тие се одличено модно парче за деновите кога температурите варираат и не сме сигурни што да облечеме. Совршено се вклопуваат во било каква комбинација, лежерна, спортска, и деловна а се чини дека баш и поради својата мултифункционалност и познатите дами ги обожаваат. Погледнете како ги носат тие..
Коментари

[fbcomments]