Категории

Омиленото зимско модно парче РОЛКА – еве како да ја комбинирате оваа сезона

Ова парче гардероба не само што секогаш е во тренд во студените месеци, туку е и совршено удобно.

Ролката е секогаш абсолутен моден избор за ладното време, а тоа важи и за предстоечката зима. Како што стигна есента и падот на температурите е веќе во најава, вистинско време е да ги извадите ролките од својот гардеробер.
Покрај тоа што штити од студ, широките ролки се одличен начин да закамуфлираме и одреден вишок на килограми, а сепак да изгледаме тренди и модерно.
Дури и Викторија Бекам, Џесика Алба, Џенифер Лопез, Никол Шерзингер, Џиџи Хадид, а и други познати личности обожаваат ролки.
Еве како познатите личности го комбинираат ова модно парче.

Прегледи:
137
Објавено на:
06.10.2019