Категории

Ова е најлесниот и најбрзиот начин да го исчистите лукот! (ВИДЕО)

Чистењето на лукот често може да биде непријатно. Валентина Пестилен е вистински хит откако објави видео во кое покажува како на брз начин може да се исчисти лукот.

Валентина Пестилен на Твитер објави видео како на генијален и многу брз начин може да се исчисти лукот, а со тоа стана вистински хит. Не е познато дали е Валентина на видеото, но видеото е вистинска сензација.
Валентина напиша дека често подготвува корејска храна, па оваа метода за чистење на лукот, според неа е најдобра и најбрза.

Погледнете го видеото:

Прегледи:
499
Објавено на:
19.06.2019