Категории

Ова е најпопуларната модна комбинација на Инстаграм

Комбинацијата на овие две парчиња доминира на профилите на сите блогерки

Еден од трендовите кои долго време беа омразени повторно се враќа на врвот, а се работи за фармерките со рамен крој, висок струк и каубојските чизми кои оваа есен се вистински хит да се носат заедно.
Додека пред неколку години, враќањето на овој тренд беше незамисливо, сега тој масовно се рашири помеѓу модните блогерки и ги преплави улиците на светските модни метрополи.