Категории

Ова е најудобната зимска јакна која може да ја замислите! (ФОТО)

Подготвени сме за студените денови кои се пред нас, а ова е совршеното парче облека кое е неопходно за оваа зима. Ќе може да го носите од септември до крајот за зимата. Сѐ што треба да знаете за оваа јакна дека е предимензиониран фит, а палетата е неутрална.

Погледнете како ја носат девојките на Инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tine Andrea Lauvli (@tineandreaa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @a_typelist

 

Прегледи:
74
Објавено на:
16.09.2021