Категории

Ова е совршениот подарок за денот на жената 8-ми март

Како и секоја година, така и оваа месецот март е посветен на најголемата инспирација – жената. За неа се напишани најубавите песни, водени се најголемите битки, таа е столб на секое семејство. Убавата и негувана жена зрачи со самодоверба, па токму затоа и овој 8-ми март треба да се погрижиме да изгледа беспрекорно. 

Изненадете ја својата мајка, тетка, пријателка, сопруга со совршен подарок на кој ниедна жена нема да биде рамнодушна. Подарете си себеси или пак на некоја посебна личност некоја од 8-мо мартовските понуди во студиото за убавина La Sensa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗦𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼 𝗟𝗮 𝗦𝗲𝗻𝘀𝗮 (@lasensa.studio) on


1. Виткање коса + шминка (со гратис трепки) за само 900 денари. Доколку сакате да изгледате совршено со професионална шминка и фризура, тогаш овој пакет е совршен за вас. Со намалување од 40%, имате можност да ја искористите оваа понуда од денес 04.03.2020, па сѐ до 15.03.2020.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗦𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼 𝗟𝗮 𝗦𝗲𝗻𝘀𝗮 (@lasensa.studio) on


2. Доколку ви е потребно опуштање и вистинска релаксација, тогаш вистинскиот избор за вас или пак некоја драга личност е понудата во студио La Sensa која вклучува релакс масажа со закажан термин, а со неа добивате и гратис фенирање. Оваа понуда можете да ја искористите од денес, од 04.03.2020 до 15.03.2020 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗦𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼 𝗟𝗮 𝗦𝗲𝗻𝘀𝗮 (@lasensa.studio) on


3. Уште една совршена понуда за сите дами кои сакаат да изгледаат убаво и негувано во месецот на жената – фенирање + шминка (со гратис трепки) со намалување од 40%, за само 700 денари. Оваа понуда трае од 03.03.2020 до 11.03.2020 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗦𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼 𝗟𝗮 𝗦𝗲𝗻𝘀𝗮 (@lasensa.studio) on


Искористете ги овие неповторливи понуди во месецот на жената и подарете и ги омилените третмани за нега и убавина на својата понежна половина кои ќе бидат секојдневен потсетник на вашата љубов и внимание кон неа. Студиото за убавина La Sensa секојдневно се грижи за изгледот на жените и најдобро ги знае нивните желби. Не чекајте повеќе, во La Sensa ќе го пронајдете совршеното изненадување за вашата драга личност или за себе.