Ова лето носиме розови панталони со широки ногавици (ФОТО)

Прекрасните розови панталони со широки ногавици за оваа сезона во својата понуда ги имаат најголемите дизајнерски брендови како Гучи, Кристофер Кејн, Викторија Бекам, Фенди и многу други.

Со овој тренд не заостануваат ни брендовите како што се Манго и H&M, а сега ви ги издвојуваме најубавите модели за да го изберете оној кој најмногу ви се допаѓа.
Коментари

коментари