Ова мало куче ќе ве воодушеви! Погледнете зошто се претвори во вистински хит на интернет (ВИДЕО)

Домашните миленичиња знаат да бидат голема обврска. Шетање, хранење, грижа – а понекогаш и одењето на фризер. Иако многу кучиња не сакаат да се шишаат, ова мало кутре очигледно ужива додека му прават нова фризура. До таа мера што одлучил и да игра додека го шишаат

Како се забавува ова куче, погледнете во следното видео:
Коментари

[fbcomments]