Ова се 11. познати дами со најубави природни гради во светот

Науката се обидува да го објасни овој феномен стар илјадници години, владите инвестираа стотици милиони долари и ништо, дури и многу научници починаа обидувајќи се да ја откријат мистеријата. Но, никој не може да даде одговор на прашањето: Зошто мажите обожаваат убави гради?

Тоа е оружје со моќ доволна да го сруши целиот свет само за неколку минути. Затоа ве запознаваме со 11 познати личности кои ја уверуваат јавноста дека нивните неверојатни гради се дело на природата.

Селма Хаек

Вица Керекес

Кејт Аптон

Ким Кардашијан

Кети Пери

Џенифер Лав Хјуит

Блејк Ливли

Ариел Винтер

Кели Брук

Луси Пиндер

Линдзи Пелас
Коментари

[fbcomments]