Ова се модните катастрофи на доделувањето на SAG филмските награди!

Доделувањето на SAG(Screen Actors Guild Awards) наградите ќе остане запаметено по актерките облечени во преубави тоалети, но овој пат нас не интересираат оние кои се прошетале во комбинации кои се потполна утка.

Актерката Алисон Бри на црвениот тепих зачекорила со црна долга тоалета која би изгледала сосема пристојна доколку на неа не била закачена огромна црна машна која ја направила да изгледа како подвижен подарок. Погледнете ги и останатите!

 
Коментари

коментари