Ова се најдобрите модни изданија на доделувањето на BRIT наградите: Овие дами не играа на сигурно!

Синоќа во Лондон се одржа 39. по ред годишно доделување на наградите во областа на поп музиката. На црвениот тепих продефилирале познати дами на светската музичка сцена, а ние за вас ги издвоивме оние со најинтересни креации, кои оваа вечер не избраа сигурни комбинации, туку ризикуваа и тоа им се исплатеше!

 
Коментари

[fbcomments]