Ова се најпопуларните модели на здолништа за оваа сезона

Здолништата се хит и за време на студените месеци

Оваа сезона помеѓу најактуелните модели на здолништа се оние со разиграни принтови и весели бои. Особено популарни се миди моделите со шлиц и оние плисираните. Тие се одличен избор за студените месеци во комбинација со дебели џемпери. Ова сезона на врвот исто така повторно се искачија и кожните модели во „pencil“ крој и на преклоп.
Коментари

[fbcomments]