Категории

Ова се најубавите деца во светот! (ФОТО)

Сите деца имаат природна, посебна убавина. Oвие деца претставуваат симбол за убавина во светски рамки. 

Природата на овие деца им подарила совршени линии на лицето и прекрасни очи кои ја истакнуваат нивната детска душа. Родителите на некои од овие деца веќе ги воочиле нивните убавини и ги претвориле во модели со огромен број на следачи на Instagram. Погледнете дел од најубавите деца во светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Анастасия Князева (@knyazeva_anastasiya_official) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jordyn Reinle (@jordynreinle) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Euphoria (@euphoria_lotus) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ©️Saman Abaszadeh (@saman_abzz) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TVN Panamá (@tvnpanama) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ava Marie & Leah Rose (@clementstwins) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Pavaga (@annapavaga) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Соколова Ольга (@olgasokolova_photo) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Tammy 🦄 (@tammyhembrow) on

 

Прегледи:
631
Објавено на:
18.04.2019