Ова се најубавите сандали на платформа за оваа сезона

Сандалите на полна пета секоја пролет се актуелни, а моделите од ова сезона потполно воодушевуваат. Секоја шик девојка треба да има барем еден пар сандали на платформа. Кожни, шарени, платнени, еднобојни… 

 
Коментари

[fbcomments]