Ова се патиките со кои се опседнати сите кул девојки во моментов

Трендовите се менуваат многу често, а не се исплати секогаш да вложите многу пари во тренди чевли кои ќе ги носите неколку пати.

Овој тренд е поинаков. Патиките се оние универзални чевли во кои вреди да се инвестира, удобни се и можат да се носат на се, а не им поминува така лесно модата.

Модните куќи умешно создадоа модели кои може да ги носи секоја модерната дама, без да им биде нагласена спортската страна, со што практичноста го прави овие модели уште попривлечени.
Nylite Plus Sneaker Treton
Zoe Sneaker Vagabond 
V-10 Leather Sneakers Vejas
Low 1 Oliver Cabell 
The Royale Greats
Unisex Koio Capri Bianco Sneakers J.CrewКоментари

[fbcomments]