Категории

Оваа бразилка на потпетици има подобри фудбалски вештини од многу фубалери (ВИДЕО)

Бразилката Ракел Бенети покажала фудбалски вештини на кои можат да и завидат и бројни фудбалски ѕвезди.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🙏⚽️👠Raquel Benetti (@raquelfreestyle) on


Ракел сака да се фали со своите вештини, а личниот рекорд и е четири часа жонглирање без престан. Нејзините видео снимки станаа хит на социјалните мрежи, а таа со топката добро се снаоѓа и во спортска опрема, но и на потпетици.

Прегледи:
329
Објавено на:
21.09.2018