Категории

Овде може да ја најдете најубавата облека за вашето дете по најниски цени

Пред крајот на ладните зимски денови, дали размислувавте да ја освежите гардеробата на своите деца со некои парче облека, бидејќи поголемиот дел од облеката од минатата година веќе е надрасната? Овие денови имате одлична можност да го направите тоа, без да почувствувате терет врз вашиот домашен буџет.

Имено, во продавницата на „Wenice multi brand kids fashion“, која е лоцирана во Рамстор Мол, вчера започна големата акција на огромни попусти, позната како „Garage sale“, која ќе трае се до 11-ти овој месец.

Во деновите на најголемите попусти, во „Wenice multi brand kids fashion“ имате неповторлива шанса да ги израдувате вашите најмили со квалитетни, убави и модерни парчиња облека по намалени цени. Во продавницата на овој реномиран бренд ќе најдете се што ви е потребно за секое дете од неговото раѓање па се до 16 годишна возраст.

Секое парче, без разлика дали станува збор за бебешка или детска облека, е направено од висококвалитетен памук и природни материјали. Покрај големиот избор на облека, составен дел од продажните парчиња во продавниците на „Wenice multi brand kids fashion“ се и модните додатоци за децата, опремата за новороденчиња, лизгалки, нишалки, куќарки како и огромен избор на играчки за момчиња и девојчиња.

Искористете го најголемиот попуст до -70% кој е во тек и ќе трае до 11-ти февруари и облечете го своето дете од глава до пети за сезоната што претстои, а притоа сето тоа ќе го добиете со цени намалени повеќе од половина. Подарете внимание, љубов и среќа во срцата на вашите најмлади членови во семејството.

Прегледи:
104
Објавено на:
07.02.2018