Овие домашни миленичиња се главна атракција на Инстаграм. Погледнете зошто!

Ако некогаш сте посакале желка за домашно милениче, тогаш овие две желки Squishy и Rosy сигурно ќе ви ја зголемат таа желба. Иако тие не се меки, тие секако се симпатични како и другите крзнени животни кои ги гледаме по социјалните мрежи. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Squishy And Rosy (@cityturtles) on

Од возење на скејтборд до мотори, се чини дека нема крај на авантурите на Squishy и Rosy. Вчудоневидувачкото дуо ќе го погледнете во најразлични видови облека прилагодени за нив, вклучувајќи мали шапки, шалови и чадори. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Squishy And Rosy (@cityturtles) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Squishy And Rosy (@cityturtles) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Squishy And Rosy (@cityturtles) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Squishy And Rosy (@cityturtles) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Squishy And Rosy (@cityturtles) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Squishy And Rosy (@cityturtles) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Squishy And Rosy (@cityturtles) on
Коментари

[fbcomments]