Oвие панталони ќе бидат хит во 2018 година

Модните блогерки секоја година можеме да ги видиме во различни парчиња облека кои стануваат хит и на многу други девојки. Оваа година девојките од модниот свет полудеа по панталоните кои со сигурност ќе станат хит оваа година.

Станува збор  за класчни сиви панталони со кариран дезен кои можат да се комбинираат со сако или некој удобен џемпер или маичка.

Иако овие панталани повеќе одговораат со елегантна облека, сепак, добро се вклопуваат во лежерните аутфити со патики, маички и дуксери.
Коментари

[fbcomments]