Овие сандали ќе го обележат летото. Рачно изработени, удобни и уникатни!

Доколку сакате да излезете од секојдневниот шаблон, сакате да биде различни, уникатни а сепак модерни овие сандали се вистинкиот избор за вас. Необични, со впечаливи детали и ведри бои, тие се вистинско ремек дело на вашите нозе.

1

Шарени, весели, единствени!

Овој модел на сандали веќе го обележува летото каде и да се појави, а доаѓаат од Атина. Станува збор за рачно изработени сандали на грчката дизајнерка Елинa Линардаки. Овие весели убавици ќе се смеат седнати на вашите нозе. Веќе се хит на Instagram, а можете да ги препознате по уникатните детали, шаренилото, ведрината и необичните додатоци. Омилени меѓу дамите, и број 1 за ова лето! Развеселете ги очите:

1-31-R1 sandale-za-leto-1468676685-92298sandalias-pompomthefrenchfries-x-alameda-turquesa3il_fullxfull.821719551_fkhh

 
Коментари

[fbcomments]