Категории

Овој аксесоар можете да го носите секоја сезона

Неуредна коса? Носи шешир. Досадна ви е униформата? Додадете шешир. Не сте расположени за нанесување шминка? Шапка (плус вашата маска за лице) ќе ве задржи инкогнито. Модните хакови настрана – добар шешир не само што ја штити кожата од оштетување од сончевите зраци (да, дури и кога сонцето не зрачи), безвременскиот додаток може брзо да ја направи вашата облека да изгледа постилски и да изгледа како да сте се потрудиле повеќе во вашиот изглед. 

Испитавме избор на дизајни и аутфити за инспирација како можете да ја носите вашата шапка и да ви покажеме како блогерките ширум светот го прават тоа. Од различни верзии на слама до опции со широк раб (стил што обично е универзално ласкав), видете и купувајте ги разноврсните избори што ќе направат да изгледате беспрекорно, без оглед на сезоната.

 

 

Прегледи:
102
Објавено на:
18.09.2020