Категории

Овој мачор со боречки вештини ќе ве насмее до солзи! (ВИДЕО)

Некои домашни миленичиња многу сакаат да гледаат ТВ. Мачорот од ова видео очигледно не гледал цртани филмови, туку некој натпревар каде што се прикажуваат боречки вештини. Како излегол на крај со неговиот плишан ривал, погледнете сами:

Прегледи:
218
Објавено на:
29.06.2018