Категории

Овој трик мажите ќе го обожуваат: Вака брзо ќе и го откопчате градникот и тоа со една рака (видео)

Ова видео досега има неверојатни 150 милиони прегледи.

Видеото кое мажите го шеруваат како некој виртуелен вирус ви прикажува како со една рака експресно да и го откопчате градникот на вашата партнерка.

 

извор: македонија денес

Прегледи:
99
Објавено на:
05.02.2017