Паровите кои ја одбележаа 2017 година

Како и секоја година, така и 2017, која е веќе при крајот, со својот стил и изглед ја одбележаа неколку популарни парови.

На листата се најдоа спортисти, пејачи, актери, телевизиски водители поради нивното лично вложување во потребата да се остави исклучителен впечаток пред јавноста.

 

Меѓу нив се и Џенифер Лопез и Алекс Родригез, Дејвид и Викторија Бекам, Криси Тиген и Џон Леџенд, Блејк Лајви и Рајан Рејнолдс, Кејт Мидлтон и Принцот Вилијам, како и Принцот Хари и Меган Маркл, парот за кој најмногу се зборуваше во последниот период.

 
Коментари

[fbcomments]