Категории

Пастир од Турција отвори фризерски салон за кози – Тие ги имаат најстилските фризури

(ВИДЕО) Овчар од мало село во Турција, Киркавака, стана ѕвезда на социјалните мрежи. Неговиот извонреден талент, заедно со грижата за стадото, е главната причина за ова. Тој одлучи да ги искористи своите „фризерски“ вештини за да направи фризури за кози, а во видеото треба да погледнете некои од неговите најдобри дела што прават овие животни да се чувствуваат како супермодели!

 

Прегледи:
107
Објавено на:
02.08.2021