Чек дис аут
Search

People Choice Awards – натпревар за најдобра линија и најскап изглед! (ФОТО)

Познатите дами на црвениот тепих никого не оставија рамнодушен. Синоќа, во Microsoft театарот во Лос Анџелес, се одржа 44. доделување на People Choice Awards, каде што беа наградени најпознатите лица од сите сфери на шоу бизнисот, врз основа на гласовите на публиката.

На црвениот тепих зачекорија некои од најпопуларните ѕвезди на денешницата, а вие одлучете кој според вас изгледаше најгламурозно.

 
Коментари

[fbcomments]