Пијте го овој напиток пред појадок и мастите од телото ќе исчезнат

Овој напиток прави чуда, а се подготвува за само 10 минути, ефикасен е во борбата против килограмите и намалување на тежината.

Рецептот ќе го забрза вашиот метаболизам и нивото на енергија.

Состојки:

  • 1 парче ѓумбир
  • 1 лимон
  • 1 рака спанаќ
  • 1 шолја вода

Ставете ги состојките во блендер и потоа уживајте во напитокот.
Коментари

[fbcomments]