Пинк објави спот за песната „Walk me home“ (ВИДЕО)

Пејачката Пинк се враќа на музичката сцена со полна пареа. Албумот е најавен за април, а во исчекување на новиот албум Пинк го промовираше спотот на песната „Walk me home“. Погледнете го!
Коментари

[fbcomments]