Чек дис аут
Search

Плетени фустани – идеално модно парче за студените денови

Апсолутно сме „опседнати“ со нив..

Ако во текот на зимските месеци избегнувате да носите фустани, време е да го промените тоа. Топлите хулахопки и чизми во комбинација со удобен и топол плетен фустан ќе ве поттикнат што почесто да ги носите. Тие се одличен начин да биде облечени од глава до петици без да мислите премногу за да правите модна комбинација, едноставно.
Трендсетерките оваа сезона особено ги обожаваат оние кои се со ролка, имаат должина до глуждови и длабок шлиц. А зошто да не кога можете воедно да изгледате и тренди и топло..
Коментари

[fbcomments]